Martynę Wojciechowską i Przemka Kossakowskiego połączyła wspólna pasja do podróży i ten sam zawód. W programie "Uwaga - TVN" dziennikarka przyznała, że mężczyzna imponował jej swoją pracą, a oglądając jego program zazdrościła mu: - Podróżował, podejmował tematy, które mnie interesowały, zazdrościłam mu. Interesował mnie. Ich kluczem do szczęśliwego związku jest dawanie sobie przestrzeni i bycie niezależnym, nie wtrącanie się w cudzą pracę. O tym, że są zaręczeni, dowiedzieliśmy się zaledwie tydzień temu podczas emisji jednego z odcinków "Down the road. Zespół w trasie", kiedy to Kossakowski nazwał ukochaną swoją narzeczoną. Teraz okazuje się, że ich relacja może być już na zupełnie innym etapie.

Wojciechowskia i Kossakowski wzięli ślub?

Wojciechowska na swoim Instagramie pokazała zdjęcie z domu na warszawskim Żoliborzu. Podróżniczka ubiegłą niedzielę spędzała na rozwiązywaniu krzyżówek, w czym przeszkadzał jej kot. Zabawną sytuację postanowiła uwiecznić na fotografii. - Niedziela pełna adrenaliny i przygód! Kot obiecywał, że będzie pomagać w rozwiązywaniu krzyżówki, a skończyło się jak zwykle - napisała.

I chociaż post rozbawił fanów, nie mogli oni nie zwrócić uwagi na coś znacznie ważniejszego, niż krzyżówki - złotą obrączkę na palcu Martyny Wojciechowskiej. Wielu z nich zapytało idolkę, czy oznacza ona ślub z Przemkiem Kossakowskim, ale 45-latka zdecydowała się przemilczeć pytania. Zdjęcie z obrączką zobaczycie w galerii.

Jeśli Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski są już małżeństwem, to składamy im serdeczne gratulacje!