Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski są już po ślubie! O tym, że jedna z najpopularniejszych i najbardziej lubianych par w polskim show-biznesie stanęła na ślubnym kobiercu dowiadujemy się z mediów społecznościowych. Prowadzący program "Down The Road. Zespół w trasie" w piątek wieczorem opublikował na swoim oficjalnym profilu na Instagramie pierwsze zdjęcie ze świeżo poślubioną małżonką.

- Dzisiaj wiele się zmieniło, choć dla nas nie zmieniło się nic. Jesteśmy małżeństwem. Życzcie nam dobrze - napisał Kossakowski.

Wojciechowska i Kossakowski wzięli ślub

Podróżnik podzielił się też ze swoimi obserwatorami krótkim nagraniem z wesela. Widzimy na nim, jak Kossakowski i Wojciechowska tańczą mocno do siebie przytuleni do przeboju "Try" z repertuaru amerykańskiej wokalistki Pink.

Z Instagrama dowiadujemy się także, że wśród gości na ślubie i weselu Martyny i Przemka znalazła się m.in. dyrektor programowa stacji TTV, Lidia Kazen.

Redakcja Gala.pl życzy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!

Zobacz pierwsze zdjęcia ze ślubu i wesela Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego w naszej GALERII.

O tym, że gwiazdorska para ma zamiar zalegalizować swój związek dowiedzieliśmy się w sierpniu tego roku. Co ciekawe, Martynie i Przemkowi udało się ukryć się przed mediami informację o swoich zaręczynach aż przez pół roku.

Tak. Zaręczyliśmy się. Tyle, że na początku 2019 roku, więc tak dawno temu, że stało się to dla nas naturalne. Przez cały ten czas noszę pierścionek z meteorytem. Tylko nikt tego nie zauważył. I dobrze. Bo to intymne wydarzenie i nie planowaliśmy się nim szeroko dzielić - wyznała w sierpniu twórczyni "Kobiety na krańcu świata".

ZOBACZ TEŻ: Martyna Wojciechowska potwierdza zaręczyny z Przemkiem Kossakowskim: "Zrobiliśmy to na początku 2019 roku"