Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski dość długo ukrywali swój związek. W maju paparazzi sfotografowali ich jednak na randce, podczas której otwarcie okazywali sobie czułości. Wtedy dziennikarze nie mieli już wątpliwości: Wojciechowska i Kossakowski spotykają się na poważnie. Niedługo potem para podróżników zdecydowała się na wspólny wyjazd nad polskie morze, gdzie w Sopocie wzięli razem udział w zawodach jeździeckich w skokach przez przeszkody CSIO w Sopocie. Gospodyni programu "Kobiety na krańcu świata" cały czas miło wypowiadała się na temat swojego ukochanego, choć ani razu nie nazwała go swoim chłopakiem. Po raz pierwszy zrobiła to całkiem niedawno, dodając filmik na swoim Instagramie.

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski zamieszkają razem

Teraz okazuje się, że uczucie między Martyną i Przemkiem jest na tyle mocne, że para postanowiła zamieszkać razem. Jak podaje dwutygodnik Party, zakochani póki co nie będą kupować ani wynajmować nowego lokum, ale na początek zamieszkają w warszawskim mieszkaniu Wojciechowskiej. Czy to znaczy, że Przemek zrezygnował z wynajmu domu na Podlasiu? Nic bardziej mylnego. Gwiazdor TTV póki co zostawił sobie to lokum na wyjazdy weekendowe. Tak samo jak Martyna swój dom w Szczyrku, do którego chętnie ucieka od zgiełku dużego miasta.

Jak zatem widać, para nie tylko będzie miała teraz gdzie razem mieszkać, ale także gdzie wyjeżdżać w dniach wolnych od pracy. A podróże przecież, jak wiemy, to wielka pasja obojga. Nic zatem dzianego, że przypadli sobie do gustu ;-)