Związkowi Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego fani kibicowali od samego startu. Zakochana w sobie para z początku ukrywała uczucie, by z czasem zacząć pojawiać się razem publicznie. Internauci zastanawiali się, na jakim etapie znajduje się relacja Martyny i Przemka, bowiem w sieci pojawiały się co jakiś czas plotki o ślubie pary, który miał być już za nimi. Okazuje się, że Kossakowski oświadczył się swojej wybrance.

Przemek Kossakowski i Martyna Wojciechowska już po zaręczynach

Fani dowiedzieli się o tym ważnym w życiu pary wydarzeniu dzięki ostatniemu odcinkowi programu "Down the road. Zespół w trasie". Podczas jego emisji z ust Przemka padły następujące słowa:

Michał, który obchodził imieniny, okazał się być zagorzałym fanem programów Martyny Wojciechowskiej i kilkakrotnie w trakcie wyprawy wypytywał o moją narzeczoną. To był najlepszy moment, żeby porozmawiał z nią osobiście - usłyszeliśmy.

Warto dodać, że odcinek programu nagrywany był we wrześniu minionego roku, czyli para jest już zaręczona od co najmniej pół roku.

Przypomnijmy, że Martyna Wojciechowska wcześniej była już kilkukrotnie zaręczona. Trzymamy kciuki za jej związek z Przemkiem i czekamy na ślub!