O tym, że Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski spotykają się ze sobą, spekulowano już od dłuższego czasu. Jako pierwszy o ich związku napisał tygodnik "Na żywo". Informator gazety opowiedział w niej o randce Wojciechowskiej i Kossakowskiego w jednym z warszawskich parków. Para podobno wcale nie kryła się ze swoim uczuciem i chętnie wymieniała czułości:

„Wymieniali czułe uściski, przytulali się do siebie, szeptali do ucha. Na ich twarzach cały czas gościł uśmiech.”

I choć jedna anonimowa relacja to było za mało, aby uwierzyć w związek znanej podróżniczki i autora programów TTV, to jednak teraz zdobyliśmy ostateczne dowody na to, że Martyna i Przemek faktycznie mają się ku sobie!

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski razem publicznie

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski spędzili razem miniony weekend w Sopocie. Para zjawiła się na zawodach jeździeckich w skokach przez przeszkody CSIO. Impreza przyciągnęła do Sopotu wiele znanych osób m.in. Natalię Klimas, Ilonę Ostrowską, Jarosława Bieniuka oraz Piotra Kraśko z żoną Karoliną Ferenstein, która jest dyrektorem kreatywnym zawodów. Nie zabrakło też ciężarnej Marty Kaczyńskiej z partnerem. Oczy wszystkich zwrócone były jednak na Wojciechowską i Kossakowskiego, którzy pojawili się razem na przyjęciu tuż po zawodach jeździeckich. I choć na afterparty obecni byli fotoreporterzy, to jednak para nie miała problemu z tym, aby trzymać się za ręce czy okazywać sobie czułości.

Martyna Wojciechowska o Przemku Kossakowskim

Dla Martyny i Przemka było to pierwsze publiczne wyjście razem. Nic dziwnego, że dziennikarze od razu zapytali ich o to, co ich łączy. Para nie była jednak w tej kwestii zbyt wylewna:

„Przyjąłem zasadę, że publicznie nie wypowiadam się na temat mojego życia prywatnego.” - stwierdził Przemek Kossakowski w "Fakcie".

"Jeśli chodzi o to, czy jest moją bratnią duszą, tak, myślę, że jesteśmy bratnimi duszami. Kobiety tak mają, że jak słyszą mężczyznę, który deklaruje, że jest samotnym wilkiem i teraz będzie podążał tą drogą, to pojawia się taki element: Czy na pewno?" - podsumowała tajemniczo Martyna Wojciechowska w programie "Kulisy sławy".

Wygląda zatem na to, że Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski nie chcą póki co mówić bezpośrednio o łączącym ich uczuciu. Mamy jednak nadzieję, że za jakiś czas zobaczmy ich wspólne zdjęcia z jakiejś dalekiej i egzotycznej wyprawy. Na przykład na kraniec świata ;-)