Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski dostali propozycję występu we własnym programie telewizyjnym. Popularnych dziennikarzy, których łączy nie tylko pasja do podróżowania i pracy przed kamerami, być może już wkrótce da się poznać widzom z zupełnie nowej strony. Wspólny program pary z pewnością byłby hitem. Czy jednak rzeczywiście dojdzie do realizacji show z udziałem Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego? Choć dziennikarze na razie nie komentują plotek, stacja telewizyjna TTV wydała oświadczenie w tej sprawie. Co wiemy?

Wojciechowska i Kossakowski dostali własny program w TTV?

- TTV przymierza się do wspólnego projektu Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego. Na dzień dzisiejszy wszystko jest na etapie wstępnych rozmów i jest zbyt wcześnie, by zdradzać szczegóły - ujawniają przedstawiciele stacji telewizyjnej w rozmowie z Jastrząb Post.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że stacja daje Martynie i Przemkowi wolną rękę. Para sama ma zdecydować, jak miałby wyglądać ich wspólny program. Co zatem powstrzymuje ich przed podjęciem ostatecznej decyzji? Podobno kluczową rolę odgrywa tutaj znalezienie czasu na nowy projekt. Zarówno Martyna, jak i Przemysław nie chcą bowiem rezygnować ze swoich dotychczasowych programów, które cieszą się popularnością wśród wiernych widzów.

Zdjęcia Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego możecie obejrzeć w GALERII >>

ZOBACZ: MARTYNA WOJCIECHOWSKA i Przemysław Kossakowski są razem? Podróżnik wydał oświadczenie!