W miniony weekend Martyna Wojciechowska po raz pierwszy oficjalnie odniosła się do plotek, jakie ostatnio pojawiły się w mediach na jej temat. Gwiazda w opublikowanym na Facebooku oświadczeniu przyznała, że od kilku tygodni zmaga się z poważną chorobą i to właśnie przez te problemy wyraźnie straciła na wadze.

To nie pierwszy raz, gdy Wojciechowska zmaga się z poważnymi kłopotami ze zdrowiem. Gwiazda w wieku 19 lat zmagała się z nowotworem, a kilka lat temu na skutek groźnego wypadku na Islandii złamała kręgosłup. Nic więc dziwnego, że i teraz podróżniczka nie poddaje się i ma w sobie wielką wolę walki!

- Gdyby kilka miesięcy temu ktoś powiedział mi, że mogę być tak słaba, to nigdy bym nie uwierzyła, bo znam swój organizm i wiem, jak szybko potrafi się regenerować. Tym razem było inaczej. Na szczęście jestem pod opieką specjalistów, którym ufam, i wiem, że ostatecznie wszystko się ułoży. Przede mną jeszcze wiele tygodni leczenia, ale jestem dobrej myśli - powiedziała Martyna Wojciechowska w rozmowie z "Super Expressem".

Choć gwiazda nie potwierdziła, na co konkretnie choruje, to dziennikarze tabloidu sugerują, że może to być malaria, przywieziona z jednej z jej egzotycznych podróży.

Mocno trzymamy kciuki za powrót Martyny do zdrowia i pełni sił!

 

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Martyna Wojciechowska - Nie zwalnia tempa! Zaprojektowała własną... linię ubrań!