Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski rzadko pojawiają się razem publicznie. Od czasu, gdy zadebiutowali jako para na Balu Fundacji TVN w 2018 roku, na palcach jednej ręki można wymienić imprezy, na których pozowali fotoreporterom do wspólnych zdjęć. Swoim związkiem nie afiszują się też w mediach społecznościowych. Mimo to, są zdecydowanie jedną z najbardziej lubianych par w polskim show-biznesie. Jak po dwóch latach związku układają się relacje tych dwojga znanych z ekranów telewizorów podróżników? Okazuje się, że unikanie ścianek i czerwonych dywanów jak najbardziej im służy. Martyna w nowym wywiadzie wręcz rozpływa się nad swoim partnerem.

Za to, że ma dystans do siebie i do świata, a nie ma, jak wielu mężczyzn, problemu z własnym ego. Koska, bo tak do niego mówię, niczego nie musi sobie udowadniać, dobrze zna swoją wartość. Jest silny, ale też bardzo sympatyczny i wrażliwy, co widać w jego programie "Down the road. Zespół w trasie" - wyznaje w rozmowie z "Urodą życia".

Z nowego wywiadu dowiadujemy się, że Wojciechowska i Kossakowski w swoim związku mocno stawiają na partnerstwo.

- Po raz pierwszy w życiu mam partnera. Wcześniej wielokrotnie używałam tego słowa, bo nie chciałam mówić: "chłopak", "narzeczony", ale dopiero Przemek nadał temu słowu w moim życiu właściwe znaczenie - dodaje.

Okazuje się, że też, że para jest też niezwykle zgodna. Martyna zdradza, że od czasu, gdy związała się z Przemkiem, jeszcze ani razu się z nim nie posprzeczała. Partner podróżniczki do tej pory nie sprawił jej także żadnej większej przykrości.

To jest prawdziwy partner, wzajemnie szanujemy swoją przestrzeń. I choć nie chcę, żeby zabrzmiało to sielankowo, to jakoś nie zdążyliśmy się do tej pory pokłócić. Na pewno nigdy przy żadnym innym mężczyźnie tyle się nie śmiałam i jednocześnie nigdy z jego powodu nie uroniłam ani jednej łzy. I to jest dla mnie nowość w relacjach z mężczyznami - wyjaśnia.

Pozostaje nam tylko pogratulować im szczęścia i życzyć wielu kolejnych lat w zgodzie i miłości.

ZOBACZ TEŻ: Wojciechowska i Kossakowski wzięli ślub? Fani dopatrzyli się znaczącego szczegółu