Niedawno pisaliśmy już o oburzeniu, jakie w Karolinie Korwin-Piotrowskiej wywołały rewelacje na temat prywatnego życia Martyny Wojciechowskiej. Dziennikarka postanowiła stanąć w obronie gwiazdy, która sama prawie w ogóle nie komentuje doniesień na swój temat.

» ZOBACZ: Korwin-Piotrowska broni Wojciechowskiej!

Teraz na temat plotek zdecydowała się wypowiedzieć również sama zainteresowana. Wojciechowska opublikowała dzisiaj na Facebooku oświadczenie skierowane do fanów i dziennikarzy.

Podróżniczka i dziennikarka przyznała, że duże zainteresowanie mediów wywołała jej niedawna metamorfoza i utrata wagi, przypisywana "nowej miłości".

"Media zainteresowały się mną przede wszystkim dlatego, że bardzo schudłam, prawie 20kg. Usłyszałam, że mój "nowy" wygląd stał się "hot tematem" i głównym powodem wszystkich spekulacji" - pisze Martyna Wojciechowska.

Niestety, okazuje się, że zmiany w wyglądzie gwiazdy nie są wcale związane z nowym partnerem! Wojciechowska przyznała bowiem, że od kilku tygodni jest poważnie chora!

"Dwa miesiące temu zachorowałam, byłam długo w szpitalu. Chudnę, jestem słaba, bardzo źle się czuję, jestem pod opieką wybitnych lekarzy specjalistów, którzy ciężko pracują nad przywróceniem mnie do zdrowia. Czeka mnie długie leczenie, konsultuję też wyniki badań za granicą" - kontynuuje redaktor naczelna magazynu "National Geographic".

Martyna Wojciechowska zaapelowała też o uszanowanie jej prywatności i nie powoływanie się na anonimowe, niesprawdzone źródła.

"Właśnie teraz, pierwszy raz od dawna, potrzebuję odpoczynku. Dlatego bardzo proszę wszystkich o uszanowanie mojej prywatności i o zaprzestanie pisania informacji, na które nie ma mojej zgody oraz o niepowoływanie się na "osoby z mojego otoczenia", które nie chcą podać swojej tożsamości."

Życzymy gwieździe szybkiego powrotu do zdrowia i dużo spokoju!

 

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Martyna Wojciechowska - Uratowała komuś życie!