Na początku grudnia 2018 informowaliśmy was, że Martyna Wojciechowska adoptowała drugie dziecko. 44-letnia podróżniczka i prezenterka telewizyjna, która wychowuje córkę Marię ze związku z Leszkiem Czaneckim oraz opiekuje się na odległość chorą na albinizm Kabulą, zdecydowała się przygarnąć kolejną cierpiącą na bielactwo dziewczynkę z Tanzanii. Na początku stycznia gwiazda zdecydowała się w końcu ujawnić za pośrednictwem Instagrama wizerunek Tatu na niezwykle uroczym zdjęciu i opisać, jak dziewczynka stała się częścią jej rodziny.

Adoptowane córki Martyny Wojciechowskiej

O tym, że Martyna Wojciechowska zdecydowała się na kolejną adopcję dowiedzieliśmy się przy okazji ostatniej wizyty jej pierwszej przybranej córki w Polsce. Gwiazda zdradziła, że to Kabula namówiła ją, by zaopiekowała się kolejną dziewczynką z Tanzanii, która zmaga się z łączącym się tam ze śmiertelnym zagrożeniem albinizmem.

„Mamo, chciałabym mieć siostrę. Chciałabym żeby jeszcze jedna dziewczynka dostała taką szansę jak ja” - powiedziała mi Kabula ponad rok temu. I tak oto w naszym życiu pojawiała się Tatu, która stała się dla Kabuli adoptowaną siostrą, najlepszą przyjaciółką i moją kolejną podopieczną i córką. Kabula i Tatu mieszkają dziś w prywatnej szkole z internatem w Mwanzie i pilnie się uczą żeby któregoś dnia zmieniać życie innych osób chorych na albinizm w Tanzanii - napisała na Instagramie obok wspólnego zdjęcia Kabuli i Tatu.

Zobacz zdjęcie dwóch adoptowanych córek Martyny Wojciechowskiej w naszej GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: WOJCIECHOWSKA oficjalnie zmieniła swoje imię!