Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski już nie raz udowodnili, że nie są typową parą ze świata show-biznesu. Nie tylko dość długo zwlekali z publicznym opowiedzeniem o łączącym ich uczuciu, ale także nie spieszyli się z informowaniem fanów i mediów o swoich zaręczynach. Nikogo więc raczej nie zdziwiło, że zdecydowali się też na sekretny ślub, o którym poinformowali wszystkich już po fakcie.

ZOBACZ: Wojciechowska i Kossakowski wzięli ŚLUB. Nowożeńcy pokazali zdjęcia i nagranie z wesela

Podróż przedślubna Wojciechowskiej i Kossakowskiego

Swoje niestandardowe podejście do zwyczajów para zaprezentowała także rezygnując z typowej podróży poślubnej. Odnosząc się do sensacyjnych nagłówków na portalach plotkarskich, Martyna ujawniła, że romantyczny wyjazd we dwoje mają już z Przemkiem dawno za sobą.

- "Zerwała z tradycją i nie pojedzie w podróż poślubną" - czytam na portalach. No cóż, zawsze lubiliśmy robić wszystko po swojemu, więc pojechaliśmy w PODRÓŻ PRZEDŚLUBNĄ! - napisała na Instagramie.

Okazało się, że twórczyni "Kobiety na krańcu świata" i gwiazdor licznych programów na antenie TTV jakiś czas temu wybrali się razem w podróż po Portugalii. Co ciekawe, para i tym razem zrezygnowała ze zbędnych luksusów - zdecydowała się przemierzyć wspólnie najdalej wysunięty na zachód kraj Europy... kamperem.

Kamperem, z dala od ludzi i zgiełku miast przemierzyliśmy całą Portugalię z północy na południe. Polecamy! Przy tym szczęśliwie, jak się teraz okazało, zdążyliśmy przed drugą falą pandemii - wyznała Martyna.

Przy okazji świeżo upieczona żona Przemka Kossakowskiego podziękowała internautom za moc życzeń i gratulacji z okazji ślubu.

- A Wy dbajcie o siebie, Kochani! I dziękujemy za lawinę wspaniałych życzeń od Was! Tak, zamierzamy być bardzo szczęśliwi. M&P - dodała.

Zobacz zdjęcia z przedślubnej podróży Martyny i Przemka w naszej GALERII.

ZOBACZ TEŻ: Martyna Wojciechowska potwierdza zaręczyny z Przemkiem Kossakowskim: "Zrobiliśmy to na początku 2019 roku"