Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski zaręczyli się. Chociaż plotki o tym ważnym wydarzeniu z życia pary pojawiły się w mediach już parę miesięcy temu, do tej pory żadne z nich nie zabierało głosu w sprawie. Temat postanowiła w końcu skomentować podróżniczka, publikując post na Instagramie. Jak się okazuje, Wojciechowska i Kossakowski rzeczywiście są zaręczeni, ale nie od kilku miesięcy, a od... ponad roku.

Przemek Kossakowski i Martyna Wojciechowska zaręczyli się w 2019 roku

Martyna Wojciechowska wyznała, że ona i Przemek Kossakowski zaręczyli się już na początku 2019 roku. Od tamtej pory podróżniczka nosi pierścionek, ale nikt go nie zauważył. - Tak. Zaręczyliśmy się. Tyle, że na początku 2019 roku, więc tak dawno temu, że stało się to dla nas naturalne. Przez cały ten czas noszę pierścionek z meteorytem. Tylko nikt tego nie zauważył. I dobrze. Bo to intymne wydarzenie i nie planowaliśmy się nim szeroko dzielić- napisała na Instagramie.

Dziennikarka przyznała, że zdecydowała się na to wyznanie, bo ma dosyć fotoreporterów, którzy ostatnio zaczęli towarzyszyć im na każdym kroku, zaburzając ich codzienne, spokojne życie.

- Ostatnio NAGLE media doniosły, że „teraz to już na pewno” się zaręczyliśmy. Zaczęli towarzyszyć nam reporterzy. A my lubimy nasze spokojne życie, które jest niespokojne tylko wtedy, kiedy tego chcemy. Więc skróćmy ten proces zgadywanek i tropienia poprawnej odpowiedzi. OFICJALNIE POTWIERDZAMY to radosne wydarzenie. Na naszych warunkach. I bardzo dziękujemy już za uwagę. Nam wystarczy.

Spodziewaliście się, takiego rozwoju wydarzeń?