Martyna Wojciechowska na początku maja została sfotografowana w towarzystwie Przemka Kossakowskiego, podczas spotkania w jednej z warszawskich restauracji. Od tamtej pory media nie przestawały spekulować na temat ich domniemanego związku. Zarówno Martyna, jak i Przemek Kossakowski długo nie chcieli odnosić się plotek na temat natury ich relacji. Mimo to pojawili się razem m.in. na zawodach jeździeckich w skokach przez przeszkody CSIO w Sopocie. Wówczas czułościom między Martyną i Wojtkiem nie było końca!

Martyna Wojciechowska potwierdza związek z Kossakowskim?

Kolejne zdjęcia pary, które pojawiały się w mediach, powoli rozwiewały wątpliwości ich fanów. Martyna w wywiadach długo unikała słów związek, miłość, chłopak i relacja. Aż do teraz. Słynna i popularna podróżniczka i dziennikarka zamieściła na swoim Instagramie relację z nagrań czołówki do jej kolejnego programu podróżniczego. W serii filmów znalazło się także to, na którym widzimy zbliżenie na twarz Martyny, któremu z bliska przygląda się przystojny mężczyzna z produkcji programu. Martyna podpisała to zdjęcie zarówno zabawnie, jak i sugestywnie:

„Co na to mój chłopak…”

Zdjęcie to znajdziecie w naszej GALERII--->

Myślicie, że Martyna Wojciechowska faktycznie miała na myśli Przemka Kossakowskiego? A może po raz kolejny jedynie delikatnie drażni się z mediami?