Martyna Wojciechowska to nie tylko znana podróżniczka, która od lat zdobywa najwyższe szczyty i odwiedza najdalsze zakątki świata. To także kochająca matka 8-letniej Marysi. Gwiazda nigdy nie ukrywała, że córka jest najważniejszą częścią jej życia. Jak podkreślała w wywiadzie udzielonym Gali w 2013 r., macierzyństwo to dla niej najbardziej ekscytująca ze wszystkich podróży.

Wychowanie jest fascynującą podróżą, w dodatku bez mapy. Ale też najtrudniejszą z podróży, jakie można odbyć. Przede wszystkim dlatego, że każda wyprawa ma swoje zakończenie. Żeby nie wiem jak było ciężko, jak musielibyśmy być głodni, zmarznięci i zmęczeni – wiemy, że nadejdzie kres tego całego wysiłku. Bywa, że nie możesz jak człowiek się wysiusiać, umyć, dookoła masz ludzi, których może już nawet nie lubisz, bo zobaczyłaś ich najgorszą stronę, ale wiesz, że jeszcze tylko trochę i... będzie koniec. Wrócisz do domu, do swojego świata. A codzienne życie z dzieckiem to już zupełnie inna historia. Dlatego jest tak trudne. Wychowanie dziecka jest z pewnością dużo trudniejszą i wyższą górą niż Mount Everest - przekonywała.

W naszej galerii prezentujemy najczulsze zdjęcia matki oraz córki. Martyna Wojciechowska bez wątpienia zasłużyła na miano jednej z najbardziej kochających matek w show-biznesie. Czy Marysia pójdzie w jej ślady i również zwiąże się z telewizją oraz podróżami?

PRZECZYTAJ TAKŻE: Martyna Wojciechowska o córeczce: Moje życie się zmieniło. Na lepsze!