Martyna Wojciechowska znalazła się wśród siódemki szczęśliwców, których wyróżniliśmy w poniedziałek w naszym plebiscycie Róże Gali 2015. Dziennikarka została pierwszą w historii zdobywczynią nagrody w kategorii Online za największą liczbę fanów na Facebooku! O Różę Gali konkurowała z Marylą Rodowicz,Sarsą, Maffashion i programem "The Voice of Poland"

Martyna Wojciechowska cieszy się niezwykłą popularnością wśród fanów. Niestety, z powodu choroby, dziennikarka nie mogła pojawić się na gali, by osobiście odebrać statuetkę. W ramach przemowy,  Wojciechowska nagrała podziękowania, które zostały wyemitowane podczas Róż Gali. 

Dziennikarka łamiącym się głosem podziękowała wszystkim fanom, którzy oddali na nią głos. Pokazała wielką kartkę z napisem "dziękuję" i narysowała wielkie serce. Ten wzruszający gest,\ publiczność nagrodziła gromkimi brawami. Dla tych z Was, którzy nie widzieli tego nagrania w telewizji, mamy niespodziankę!

Gwiazda opublikowała na swoim profilu na Facebooku rozszerzoną wersję podziękowań i krótki wpis, w którym po raz kolejny odniosła się do fali pozytywnych wiadomości, jaka zalała ją po tym, jak ogłosiła publicznie, że zmaga się z poważną chorobą.

Zobaczcie przemówienie Wojciechowskiej z Róż Gali 2015:

DZIĘKUJĘ WAM!!!

Moi Drodzy, jak już pewnie wiecie, dostaliśmy wczoraj statuetkę - Różę Gali, za najlepszy profil na Facebooku! Bardzo bardzo Wam gratuluję, jesteście wspaniali i najlepsi!!!!! :-)) Razem mamy wielką siłę! Nie mogłam być wczoraj obecna na Gali i odebrać statuetki, ale nagrałam film. Jeśli ktoś nie widział transmisji, specjalnie dla Was wersja filmu rozszerzona o pewną niespodziankę.... :-))Korzystając z okazji chciałam Wam z całego serca podziękować za wsparcie, które od Was otrzymałam i wciąż otrzymuję po opublikowaniu oświadczenia o moim stanie zdrowia. Bardzo potrzebuję teraz tej pozytywnej energii, którą mi wysyłacie i to niesamowite, że tak bardzo mogę na Was liczyć, cieszę się, że jesteście ze mną! Wasza M.My dear friends, as you probably know, we got yesterday statuette - Rose Gala for the best profile on Facebook!Congratulations! You're the best!!!!! :-)) Together we have a great strength! I couldn't be yesterday at the Gala and pick up the statues, but I recorded the video. If someone hasn't seen the broadcast, especially for you expanded version to a surprise .... :-))Taking the opportunity I just want to thank you from the bottom of my heart for the support that I received from you and keep getting after the publication of a statement about my state of health. Now I need this positive energy that you send me, and it's amazing that I can count on you, I'm glad you're with me! Your M.

Posted by Martyna Wojciechowska on Tuesday, 24 November 2015

Serdecznie gratulujemy Martynie Wojciechowskiej wygranej! Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

 

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Martyna Wojciechowska - Poruszona wsparciem od fanów! Dostała tysiące wiadomości!