Martyna Kubacka była bohaterką trzeciego sezonu programu "Druga twarz", w którym Karolina Gilon wraz z uznanymi ekspertami od wizerunku pomagają ludziom z nietypowym i kontrowersyjnym wyglądem. 21-latka zgłosiła się do programu TTV ze względu na swoją babcię, której nie podobał się kolorowy styl wnuczki - różowe włosy, makijaż inspirowany anime oraz elfie uszy. Finalnie Martyna nie zrezygnowała z dotychczasowego looku, ponieważ zaproponowana przez stylistów metamorfoza nie przypadła dziewczynie do gustu.   

Uczestniczka programu "Druga twarz" nie żyje

Od kilku dni w mediach społecznościowych Martyna zamieszczała bardzo niepokojące wpisy, w których pisała, że ma problemy z samoakceptacją. 3 lipca na oficjalnym profilu 21-latki na Facebooku pojawiła się smutna wiadomość o jej śmierci.

- Martynka dzisiaj odeszła z tego świata. Proszę o modlitwę za jej duszę. 

Oficjalne przyczyny śmierci nie są na razie znane. Z niepotwierdzonych doniesień wynika, że Martyna zmarła najprawdopodobniej z powodu zapaści serca. 

Najbliższym składamy najszczersze kondolencje i wyrazy głębokiego współczucia.

ZOBACZ TAKŻE: WYPADEK W MRZEŻYNIE: nie żyje uczestnik show "Dżentelmeni i wieśniacy". Mężczyzna zginął w tragicznych okolicznościach