Już dziś, 30 marca, oraz w sobotę, 31 marca, odbędą się premiery wyjątkowego spektaklu "Trójka do potęgi", który został stworzony z okazji 50-lecia radiowej Trójki. Spektakl powstał na podstawie powieści Grzegorza Miecugowa, według pomysłu Magdaleny Jethon, a jego reżyserem jest Wojciech Malajkat.

Co ciekawe, na deskach Teatru Syrena w spektaklu pojawi się m.in. Maryla Rodowicz. Wiadomo też, że nie będzie jedyną wokalistką w "Trójce do potęgi", ponieważ w spektaklu pojawią się także: Urszula Dudziak, Justyna Steczkowska oraz Muniek Staszczyk. Nie da się ukryć, że gwiazdy muzyki na przekór temu, co robią na co dzień, otrzymały role nieme!

"Trójka do potęgi" to współczesna historia, która pokazuje, jak zarobić na małżeństwach. Troje socjologów pragnie odmienić swój los i w tym celu zakładają biuro pośrednictwa, by wzbogacić się dzięki kojarzeniu polskich obywateli z obcokrajowcami, którzy marzą o obywatelstwie unijnym. Ciekawe, jak zakończy się ta historia i jaką rolę odegra Maryla? Co ciekawe, każdy spektakl jest wyjątkowy - za każdym razem w innej obsadzie!