- Przepraszam Halinę Młynkową za wykorzystanie utworu z jej repertuaru - napisała na facebookowym profilu Maryla Rodowicz. W piątek 75-letnia artystka opublikowała w sieci oświadczenie, w którym przeprosiła młodszą koleżankę z branży za nagranie swojej wersji jej piosenki do serialu "Uzdrowisko". Autorka takich hitów jak "Małgośka", "Futbol" czy "To już było" wyznała, że została wprowadzona w błąd. 

- Niestety kompozytor Robert Amirian nie uprzedził mnie o tym, w rezultacie nagrałam tę piosenkę do serialu Uzdrowisko. Przepraszam również fanów za tę niezręczną sytuację - czytamy w dalszej części zamieszczonego na Facebooku oświadczenia. 

Halina Mlynkova na razie nie ustosunkowała się publicznie do całej sprawy. 

ZOBACZ TAKŻE: Halina Mlynkova potwierdza rozwód z Leszkiem Wroną: "Musiało wydarzyć się coś bardzo poważnego"

 

OŚWIADCZENIE: Przepraszam Halinę Młynkową za wykorzystanie utworu z jej repertuaru. Niestety kompozytor Robert Amirian...

Opublikowany przez Maryla Rodowicz Piątek, 5 lutego 2021

 

Przypomnijmy, że serial "Uzdrowisko", którego akcja toczy się w prywatnym ośrodku uzdrowiskowym, a jego bohaterami są członkowie personelu medycznego i administracyjnego sanatorium, zadebiutował na antenie telewizyjnej Dwójki 31 sierpnia 2020 roku. W jego obsadzie można było zobaczyć m.in. Artura Kocięckiego, Małgorzatę Sadowską, Magdalenę Waligórską, Michała Chorosińskiego oraz dobrze nam znane dwie uczestniczki programu "Sanatorium Miłości" - Janinę Busk oraz Wiesławę Kwiatek.