Maryla Rodowicz, obok Beaty Kozidrak, należy do najbardziej pracowitych polskich wokalistek. Artystki w poprzednim roku zarobiły na koncertach aż po 1,4 miliona złotych!

Rodowicz jako jedna z nielicznych gwiazd polskiego show-biznesu może pochwalić się nie tylko udanym życiem zawodowym, ale także i prywatnym. Do pełni szczęścia Maryli brakuje jedynie upragnionego... wnuka!

Do niedawna gwiazda miała nadzieję, że w jej rodzinie szybko pojawi się maluch. Jej syn, Jędrek, spotykał się bowiem z Zofią Ślotałą, a ona sama miała nadzieję, że to właśnie stylistka będzie mamą jej pierwszego wnuka!

- Zosia jak objawiła światu, że jest w ciąży, to akurat te cztery miesiące do tyłu była z moim synem na wycieczce we Włoszech. No... Zosia mogłaby urodzić dziecko Jędrkowi, bo Zosia jest śliczną dziewczyną, fajną, wesołą, taką pozytywną. Nie miałabym nic przeciwko temu - zdradziła Maryla Rodowicz w programie "Kobiecym okiem".

Niestety, stylistka jest w ciąży z Kamilem Haidarem - bratem bliźniakiem nowego chłopaka Dody! Czy panie zostaną szwagierkami? Póki, co wszystko jest dobrej drodze, aby tak się stało!

 

» PRZECZYTAJ TAKŻE : Doda i Zofia Ślotała - Szwagierkami?!