Marzena Kipiel-Sztuka jest widzom znana z roli Halinki w serialu "Świat według Kiepskich". Jak wiele osób ze świata kultury, ucierpiała przez sytuację związaną z pandemią koronawirusa. Jak wyznała w rozmowie z "Twoim Imperium", obecnie zmaga się z poważnymi problemami finansowymi, które mocno utrudniają jej życie.

Halinka ze "Świata według Kiepskich" ma problemy finansowe

Serialowa Halina Kiepska przyznała, że martwi się o swoją przyszłość. Wszystko wskazuje na to, że w przyszłym miesiącu nie będzie miała już za co żyć. Pieniądze nigdy nie były dla niej najważniejszej i Kipiel-Sztuka na koncie nie ma żadnych oszczędności.

- Opłaciłam czynsz, prąd i gaz tylko do końca miesiąca. Kupiłam też więcej karmy niż zwykle dla mojego psa Gienka. Bo wszystko wskazuje na to, że w grudniu nie będę już miała z czego żyć. Strach, bezradność, poczucie osamotnienia to są uczucia, które ostatnio często mi towarzyszą - przyznała Marzena Kipiel-Sztuka.

Na razie nie wiadomo, kiedy aktorzy serialu "Świat według Kiepskich" będą mogli wrócić na plan. Mówi się, że może nastąpić to w styczniu, ale jak wiadomo sytuacja pozostaje dynamiczna.