Ta sesja zdjęciowa mówi sama za siebie.Michał Piróg i Marzena Rogalska to kolejna para gwiazd, która dołączyła do kampanii społecznej XI. Nie porzucaj.

Jako pierwsi do akcji przyłączyli sięNatasza Urbańska, Rafał Maślak, Sylwia Nowak oraz Kamila Szczawińska. Gwiazdy wzięły tym samym udział w akcji Fundacji Sarigato, która tworzy między innymi akcję Karmimy Psiaki. Miało to na celu zwrócenie uwagi na problem, z jakim na co dzień zmagają się nasi pupile.

Zobacz: Maślak, Nowak, Szczawińska, Urbańska gwiazdy w kontrowersyjnej sesji przeciwko porzuceniom zwierząt [ZDJĘCIA + VIDEO]

Wiele osób wyjeżdża na wakacje i nie wie co zrobić ze swoim psem. Nie dzieje się tak jednak tylko w sezonie wakacyjnym. Niektórzy nie przywiązują się do swoich zwierzątek domowych i przychodzi taki moment, że nie wiedzą, co z nimi zrobić i po prostu je porzucają. Fundacja Sarigato postanowiła temu zaradzić, prosząc o pomoc polskie gwiazdy, które wystąpiły w wyjątkowej sesji zdjęciowej.

Dziś do akcji dołączyli również Marzena Rogalska oraz Michał Piróg. Zarówno tancerz, jak i dziennikarka zostali sfotografowani w sytuacji, w jakiej znajdują się porzucone i krzywdzone zwierzęta – skatowane, wywożone samochodem do lasu, a później porzucane, topione w rzece, z kamieniem przywiązanym do szyi.  

Zdjęcia mają bardzo mocny przekaz. Dla wielu mogą się wydawać kontrowersyjne, ale gwiazdy oraz twórcy kampanii XI. Nie porzucaj mają nadzieję, że dzięki temu dotrą do osób, które postępują właśnie w taki sposób. 

Fotografie zostały zrealizowane przy współpracy Fundacji Sarigato z fotografem Piotrem Myszkowskim - INVICTUS PRODUCTION i jego zespołem. 

Zobaczcie w naszej galerii zdjęcia gwiazd w kontrowersyjnej sesji przeciwko porzuceniom zwierząt.