Marzena Rogalska była związana z Telewizją Polską przez 12 latach. Od 2009 roku wspólnie z Tomaszem Kammelem współprowadziła poranny program "Pytanie na śniadanie". Był to jeden z bardziej lubianych duetów, a sama prezenterka cieszyła się olbrzymią sympatią widzów. Dlatego jej decyzja o odejściu z TVP była dla wielu olbrzymim zaskoczeniem. Przypomnijmy, że miejsce 50-latki w śniadaniówce zajęła znana z "Koła fortuny" Izabela Krzan.

Dlaczego Marzena Rogalska odeszła z TVP?

Rogalska na razie nie ujawniła opinii publicznej powodów swojego odejścia z telewizji zarządzanej przez Jacka Kurskiego. Wygląda jednak na to, że już niedługo poznamy kulisy zakończenia tej wieloletniej współpracy. W sieci pojawiła się zapowiedź wywiadu Beaty Sadowskiej z byłą już gospodynią "Pytania na śniadanie", który w niedzielę będzie miał swoją premierę. Dziennikarka opowiada w nim m.in. o tym, dlaczego zdecydowała się z dnia na dzień pożegnać się z pracą przy Woronicza 17. 

- Byłam tak zmęczona i zapracowana, że odkrywałam, że potrzebuję bardzo daleko wyjechać, żeby wreszcie usłyszeć własne myśli. (...) Na usta ciśnie mi się słowo nieeleganckie, że jeszcze nie spiczniałam, o, takie słowo mi się ciśnie, że jeszcze nie jest ze mną tak źle, że daje sobie prawo do przyjemności. Będę szczęśliwa, jeśli będę się nagradzać. (...) Ale wiecie co, to jest niebywałe, że my tyle lat pracujemy w tym zawodzie, a ja zawsze mam takie poczucie, że ja jednak mam więcej do powiedzenia po drugiej stronie - wyznaje Rogalska, która momentami nie mogła powstrzymać łez wzruszenia.  

Jesteście ciekawi, co jeszcze powie Marzena Rogalska w rozmowie z Beatą Sadowską? Zwiastun wywiadu znajdziecie poniżej. 

ZOBACZ TAKŻE: Marzena Rogalska po 12 latach odchodzi z TVP. W oświadczeniu wspomniała o strajku mediów