Marzena Rogalska jest już od ponad 10 lat gospodynią "Pytania na śniadanie". Doświadczona dziennikarka współprowadzi poranny program telewizyjnej Dwójki wspólnie z Tomaszem Kammelem. Jednak podczas niedzielnego wydania śniadaniówki 50-letniej prezenterce towarzyszył Tomasz Wolny, który na co dzień prowadzi poranny magazyn wraz z Marceliną Zawadzką. Przypomnijmy, że była Miss Polonia została chwilowo odsunięta od programu po tym, jak oskarżono ją o oszustwa podatkowe. 

ZOBACZ: Marcelina Zawadzka zapewnia fanów, że wróci do "Pytania na śniadanie". Kiedy?

Marzena Rogalska zaliczyła wpadkę na wizji

Weekendowe wydanie "Pytania na śniadanie" Marzena Rogalska oraz jej fani zapamietają na długo i to nie tylko ze względu na fakt, że dziennikarka prowadziła program z Tomaszem Wolnym, ale również z powodu wpadki, którą zaliczyła na antenie. W czasie, gdy widzowie podziwiali zdolności kulinarne Jakuba Steuermarka, Rogalska postanowiła pobujać się na znajdującym się obok telewizyjnej kuchni hamaku. Po chwili huśtawka złamał się, a dziennikarka upadła na ziemię. 

- Ja naprawdę dużo nie ważę. Ostatnio nawet schudłam parę kilo - tłumaczyła ze śmiechem prowadząca "Pytanie na śniadanie", której z pomocą natychmiast przyszedł Tomasz Wolny. 

Po dość niebezpiecznym zajściu 50-latka opublikowała zabawne wideo w swoich social mediach.

- Hamak! Dziś wszystkie internety są moje - tak orzekli koledzy z programu. Wystarczy hamak i... reszta na filmie, jeśli ktoś przegapił ten moment w "Pytaniu na śniadanie" - napisała Rogalska na Instagramie. 

Przypomnijmy, że dla gwiazdy TVP to nie pierwsza tak poważna wpadka na wizji. Cztery lata temu Marzena Rogalska padła ofiarą iluzjonisty o pseudonimie Pan Ząbek. Na antenie "Pytania na śniadanie" prezenterce przebito rękę gwoździem, po czym trafiła do szpitala. 

PRZYPOMINAMY: Marzena Rogalska ofiarą gigantycznej wpadki w Pytaniu na śniadanie. Iluzjonista zranił jej rękę [WIDEO]