Massimo Dutti - nowa kolekcja wiosna/lato 2019. Hiszpańska sieciówka przedstawia By Numbers, swoją nową kampanię SS2019. W otoczeniu niesamowitego i egzotycznego piękna natury, które przywodzi na myśl najpiękniejsze zakątki Sawanny, Lachlan Bailey wraca do roli fotografa marki. Został wybrany do uwiecznienia historii, której bohaterkami są dwie kolekcje stworzone dla współczesnych mężczyzn i kobiet, którzy są ucieleśnienieniem dialogu między historią firmy i nowymi pokoleniami. Całość kolekcji powstawała pod czujnym okiem dyrektora kreatywnego, Atelier Franca Duranda. Kampania jest ogłoszeniem nowej ery w świecie mody, plasując się między respektem dla tradycji, a rewolucją stylu. 

Massimo Dutti: kolekcja wiosna-lato 2019

Damska kolekcja Massimo Dutti jest odą do mody i wyższych wymiarów kobiecości. Tym razem styl sieciówki odnajdziemy w serii ubrań i akcesoriów, które charakteryzują się brakiem dodatkowych efektów, w jednym akordzie odpowiadając na codzienne potrzeby kobiet. Spodnie typu cropped czy ultra krótkie bermudy, koszule z czystej bawełny, przewiewne sukienki i kolory ziemi. Wszystko to stanowi must have najbardziej zmiennego i pożądanego trendu tego sezonu. Efektem są stylizacje, które perfekcyjnie łączą kobiecość i elegancję ze zrównoważonym rozwojem.  

Męska kolekcja Massimo Dutti po raz kolejny odzwierciedla perfekcję i wartości marki. Esencja Sawanny nabiera nowego znaczenia w kolekcji, którą Massimo Dutti składa hołd ziemi bogatej w odcienie i kontrasty. Bez zbędnych sentymentów ukłon w stronę dzikiej i niespokojnej natury łączy się ze współczesnymi trendami mody miejskiej. Po raz kolejny, z nastaniem gorących dni, len wygrywa tytuł najważniejszego materiału sezonu. W kolekcji znajdziemy wspaniałe lniane marynarki, koszule i spodnie w odcieniach, które płyną prosto z natury: zieleniach, ochrach i granatach. Na podium znalazły się też bawełna i dzianina; surowce pozyskane w sposób respektujący środowisko, zgodnie z wymagającymi normami marki. Takie same warunki spełniają najwyższej jakości skóry, wykorzystane w produkcji ekskluzywnych marynarek i akcesoriów.

Zobacz nową kampanię Massimo Dutti w naszej galerii --->