Na nagranie 5. odcinka Masterchefa Żony Hollywood wraz z osobami towarzyszącymi przyleciały prosto ze słonecznej Kalifornii, aby spróbować dań zawodników hitowego show TVN. Drużna, której menu podbije serca wspaniałych gości zyska immunitet, a zawodnicy drużyny przegranej staną przed zadaniem eliminacyjnym. Kucharze będą walczyć w pojedynkach! Nie będą jednak wszyscy gotować równocześnie, tylko jeden na jednego. Tylko wygrana w pojedynku dam im bezpieczeństwo i przejście do kolejnego odcinka programu.

ZOBACZ: MAGDA GESSLER Najlepsze teksty z nowego sezonu "Kuchennych Rewolucji"

Potrwa przygotowanych przez uczestników Materchefa spróbują m.in. Izabela Yamagata, Kinga Korta, Helena Deeds, a także Iwona Burnat z mężem Reggie i słynnym pieskiem Toby’m. Jak powszechnie wiadomo, pupil Iwony Burnat przyzwyczajony jest do luksusu i jedzenia z najwyższej półki, dlatego kucharze-amatorzy musieli także przygotować… specjalny posiłek właśnie dla niego! Czego Toby miał okazję spróbować na planie Masterchefa?

Jedna z drużyn uraczyła go cannelloni z buraka z farszem pierogowym, reklamując danie jako zupełnie bezglutenowe i wegetariańskie. Jak się jednak okazało, piesek nawet nie chciał spojrzeć na starannie doprawioną i podaną potrawę. Czy taka reakcja zwierzaka przekreśli szanse któregoś członka tej drużyny na przejście dalej? I jak takie zachowanie Toby’ego skomentuje sama Magda Gessler? Przekonajcie się już dziś wieczorem!

Masterchef – 5. odcinek już dziś o 21.30, oczywiście w TVN.