MasterChef 7: finał. Najlepszą trójkę siódmej edycji "MasterChefa" czekało ostatnie starcie. Martyna Chomacka, Laurentiu Lorek Zediu i Ola Nguyen stanęli do walki o statuetkę, 100 tysięcy złotych oraz o możliwość wydania własnej książki kucharskiej. Zawodnicy wykonali szereg skomplikowanych kulinarnych zadań, za które jurorzy przyznawali im punkty. Nie było łatwo! Kto wygrał program "MasterChef 7"? Sprawdź PONIŻEJ!

MasterChef 7: kto wygrał?

Zwycięzcą siódmej edycji programu "MasterChef" jest OLA NGUYEN. Gratulowała jej m.in. ukochana babcia, o której Ola mówi, że jest "masterchefem życia". Choć babcia ma aż 24 wnucząt, to Ola żartuje, że teraz to ona jest jej ulubioną wnuczką. Zwyciężczyni "MasterChefa" ma teraz szansą na prawdziwą karierę. Życzymy Oli Nguyen samych sukcesów!

Ola Nguyen - kim jest zwyciężczyni "MasterChef 7"

Ola Nguyen ma 21 lat i jest z Warszawy, ale urodziła się w Wietnamie. Przyjechała do Polski, gdy miała 7 lat. Ola studiuje finanse, ale, jak twierdzi jej największą pasją jest gotowanie i... jedzenie! Nguyen kocha kuchnie wietnamską, ale bardzo lubi też polskie przysmaki, np. smalec i ogórki kiszone.

MasterChef finał - ZOBACZ ZWIASTUN ostatniego odcinka