W 10. odcinku 7. Sezonu „MasterChef” na TVN trwa walka o wyjazd do Singapuru i miejsce w finale programu. Po wejściu do kuchni MasterChefa na zawodników będą czkać przeróżne składniki – awokado, gorgonzola, ziarna maku i kasztany. Jurorzy przygotowali tajemnicze zadanie, w którym kucharze amatorzy będą musieli przygotować wyśmienite dania z użyciem tych produktów. Kolejnym wyzwaniem będzie spotkanie z profesjonalnym rzeźnikiem, który zaprezentuje prawidłowy sposób rozbioru półtuszy wieprzowej. Czy uczestnicy będą potrafili wykroić idealny schab, boczek albo golonkę? I czy właśnie ta umiejętność przesądzi o tym, kto już w przyszłym odcinku wraz z jurorami wybierze się do Singapuru? O tym przekonamy się już dziś wieczorem!

MasterChef - gdzie i kiedy obejrzeć?

Nowe odcinki „MasterChefa” obejrzysz w każdą niedzielę o 20:00 na antenie TVN. 10. odcinek 7. sezonu „MasterChef” będzie miał swoją premierę już dziś, w niedzielę 11 listopada 2018. Powtórki obejrzysz zaś na platformie player.pl.

MasterChef – o czym jest program?

Kucharze-amatorzy walczą o tytuł Mistrza Kuchni, nagrodę pieniężną w wysokości 100 tysięcy złotych i kontrakt na wydanie autorskiej książki kucharskiej. Zanim jednak jeden z nich stanie na wymarzonym podium, musi pokonać setki konkurentów z całego kraju, dostać się do finałowej czternastki wybrańców i stanąć z nimi w szranki, mierząc się z szeregiem kulinarnych wyzwań, wyniki których oceniają jurorzy: Magda Gessler, Michel Moran i Anna Starmach.

ZDJĘCIA z 10. odcinka 7. Sezonu „MasterChef” na TVN obejrzysz w naszej GALERII--->

WIDEO: zwiastun 10. odcinka 7. Sezonu „MasterChef” na TVN obejrzysz TUTAJ--->