Kolejną edycję show kulinarnego „MasterChef” zobaczymy na antenie TVN już od 9 września 2018 od godz. 20.00. W najnowszym sezonie TVN będzie emitować już siódmą edycję reality-show. Portal wirtualnemedia.pl ustalił też, że gościem specjalnym tej edycji programu będzie Jordi Cruz. A co z jury programu? Czy to pozostaje bez zmian?

MasterChef 7 - kto w jury?

Jak najbardziej! W 7. edycji show zobaczmy tych samych jurorów, co poprzednio. Niezmiennie od pierwszej edycji jurorami w polskiej wersji reality-show są Magda Gessler, Michel Moran i Anna Starmach. Ich skład w nowych odcinkach pozostanie bez zmian. Takl samo jak zasady, którymi rządzi się ten format.

W programie „MasterChef” bierze udział 14 uczestników, którzy przygotowując różne potrawy walczą o tytuł Mistrza Kuchni, 100 tys. zł i kontrakt na wydanie książki kucharskiej. Zwycięzcą 6. edycji został Mateusz Zielonka z Wrocławia.

MasterChef 7 - gość specjalny

Nowe odcinki produkcji będzie można oglądać w dotychczasowym paśmie, a wiec w niedziele o godz. 20.00. Wśród gości specjalnych najnowszej edycji programu znajdzie się Jordi Cruz - juror w hiszpańskim „MasterChefie”, „MasterChefie Junior” i „MasterChef Celebrity”. W 2013 roku podczas drugiej polskiej edycji nasi uczestnicy i jury gościli Jordiego podczas wyjazdu zagranicznego. Tym razem to on będzie gościem w Polsce.

Jak na jego wizytę zareagują uczestnicy tej edycji „MasterChefa”? Nie pozostaje nam nic innego jak tylko oglądać tę edycję show już od 9 września 2018 na antenie TVN!