"Masterchef 8" – finał. Za nami jedna z najbardziej emocjonujących edycji programu. W finałowym odcinku po raz pierwszy w historii kulinarnego show TVN-u wstąpiło aż czterech uczestników. O nagrodę główną, 100 tysięcy złotych, możliwość wydania własnej książki kulinarnej oraz tytuł najlepszego polskiego kucharza walczyli: Magdalena Waś, Marlena Cichocka, Anna Łempicka i Grzegorz Zawierucha. W finale zawodnicy musieli wykonać szereg zadań, które podlegały ocenie przez jury. Kto zdaniem Magdy Gessler, Anny Starmach i Michela Morana, najlepiej poradził sobie ze znajomością tradycyjnych przepisów oraz pracą pod presją czasu? Sprawdź PONIŻEJ.

MasterChef 8 - kto wygrał?

Zwycięzcą ósmej edycji programu "MasterChef 2019" został Grzegorz Zawierucha. Kim jest? Ten pochodzący z Kielc kucharz to pasjonat gotowania na jachcie. Najczęściej zajada się daniami kuchni polskiej oraz tajskiej. Jego olbrzymią pasją jest żeglowanie. Ma patent sternika, a w przyszłości chciałby mieć swój własny jacht. Prywatnie jest szczęśliwy mężem, ojcem 8-letniego synka oraz bratem znanego aktora, Rafała Zawieruchy

Ja dla ciebie to zrobiłem, wiesz? Zawsze miej marzenia i wierz w siebie! - powiedział Zawierucha do syna tuż po ogłoszeniu werdyktu.

Grzegorzowi gratulujemy oraz życzymy samych sukcesów!

Książka kucharska Grzegorza Zawieruchy ukaże się nakładem wydawnictwa Burda Książki.

Zdjęcia z finałowego odcinka "MasterChef 8" znajdziecie w naszej GALERII >>

SPRAWDŹ TAKŻE: Tatar ze śledzia według Magdy Gessler: PRZEPIS na Wigilię