MasterChef Junior 4: odcinek 2. Już od najmłodszych lat zamiast zabawek wybierali kuchenny fartuch. Szuflady z przyprawami nie miały przed nimi żadnych tajemnic. Metodą prób i błędów łączyli różne smaki, a ich artystyczny kuchenny nieład nieraz przyprawiał rodziców o zawrót głowy. W ten sposób narodziła się niezwykła, dziecięca pasja… Miłość do gotowania otworzyła im drzwi do udziału w pierwszej polskiej edycji popularnego na całym świecie programu „MasterChef Junior”. Kto z nich trafi przez żołądek do serca Ani Starmach, Mateusza Gesslera, Michela Morana i zdobędzie słynne trofeum „MasterChefa Juniora”?

MasterChef Junior - gdzie i kiedy obejrzeć?

Nowe odcinki „MasterChef Junior 4” obejrzysz w każdą niedzielę o 20:00 na antenie TVN. 2. odcinek 4. sezonu „MasterChef Junior” będzie miał swoją premierę już w niedzielę 10 marca 2019. Powtórki obejrzysz zaś na platformie player.pl.

MasterChef – o czym jest program?

W programie po raz pierwszy w historii polskiej telewizji gotują dzieci. Finałowa czternastka wybrana z setek dzieci z całego kraju, walczy o słynne trofeum „MasterChefa Juniora” i 15 tysięcy złotych. Droga na szczyt nie będzie łatwa. Ania Starmach, Mateusz Gessler i Michel Moran przygotowali dla uczestników programu długą listę wyzwań. W każdym z odcinków na małych kucharzy czekają dwie konkurencje. Dania rybne, mięsne, zupy i  przepyszne desery - to tylko niektóre z nich. Dobry szef kuchni musi także udowodnić, że potrafi gotować w duecie i w plenerze. Co zaserwuje nam dziecięca wyobraźnia?

Zdjęcia z 2. odcinka 4. Sezonu „MasterChef Junior”obejrzysz GALERII--->