W trzecim odcinku "MasterChef Junior 6" uczestnicy wybrali się w smakowitą podróż dookoła globu. Każdy z aspirujących szefów kuchni dostał bowiem zadanie przygotowania dania z produktów typowych dla innego kraju. Aby młodym kucharzom nie zabrakło dodatkowych wrażeń, producenci programu znów przygotowali wyjątkową niespodziankę – tym razem w kuchni "MasterChef Junior" zjawił się sam Robert Makłowicz.

Robert Makłowicz w "MasterChef Junior 6"

Najsłynniejszy kulinarny podróżnik wspierał uczestników podczas gotowania z egzotycznych składników. Zawodnicy mogli wybrać kuchnię spośród kilkunastu możliwych wariantów, takich jak Hiszpania, Wietnam, Kolumbia, Czechy czy Japonia.

Już teraz możemy wam zdradzić, że Robertowi Makłowiczowi szczególnie przypadły do gustu meksykańskie przysmaki przygotowane przez Tosię. Jedenastolatka z Pińczyć k. Myszkowa przyrządziła dla jury smakowite churros z czekoladą i cynamonem oraz nachos.

A powiedz mi, robiłaś churros wcześniej? – zapytał uczestniczkę Robert Makłowicz.

To jest drugi raz jak je robię – odpowiedziała Tosia.

Kucharz nie ukrywał swojego zaskoczenia i podziwu.

Naprawdę? To ma idealną formę. Po prostu tak churros wyglądają. Konsystencja ekstra. To jest naprawdę zawodowo rzecz – wyznał zachwycony.

Uczestnicy "MasterChef 6" gotują dla medyków

W drugiej części odcinka to młodzi kucharze okażą wsparcie pracownikom szpitala. Przygotują dla służb medycznych pożywne i wykwintne dania, które dostarczą im Michel Moran i Mateusz Gessler.

Emisja trzeciego odcinka "MasterChef Junior 6" w niedzielę 21 marca o godz. 20:00 w TVN. Zobacz nasze wideo z przedpremierowym fragmentem już teraz.

 

ZOBACZ TEŻ: Roksana Węgiel gościem 2. odcinka "MasterChef Junior 6". Jej występ niespodzianka doprowadził uczestników do łez