Takiego poruszenia na planie "MasterChef Junior" nie było już dawno. W drugim odcinku programu w słynnej kuchni zjawiła się muzyczna idolka polskich dzieci i nastolatków, Roksana Węgiel. 16-letnia piosenkarka, która ma na swoim koncie spektakularne zwycięstwo w Konkursie Piosenki Eurowizji Junior 2018, zrobiła ogromną niespodziankę dla aspirujących kucharzy i specjalnie dla nich zaśpiewała na żywo swój pierwszy wielki hit, czyli singiel "Anyone I Want To Be".

Uczestnicy "MasterChef Junior" zachwyceni występem Roksany Węgiel

Roxie Węgiel zjawiła się w studiu "MasterChef Junior", aby wystąpić przed utalentowanymi uczestnikami i dodać im otuchy podczas wykonywania kolejnego zadania. A polegało ono na wykonaniu znanego i pysznego deseru – bezy. Młodzi szefowie kuchni musieli wykazać się nie tylko znajomością klasycznego przepisu na bezę, ale też inwencją – każdy z nich miał bowiem do zaproponowania własne dodatki.

Z kolei drugą część odcinka zdominowały pomidory, które nierozerwalnie kojarzą się z kuchnią włoską. Jakie aromatyczne specjały z gorącej Italii zaserwują jurorom uczestnicy? O tym przekonamy się już dziś o godz. 20:00 w TVN.

Występ Roksany Węgiel z 2. odcinka nowej edycji kulinarnego talent show dla dzieci możecie za to przedpremierowo obejrzeć u nas już teraz.

 

ZOBACZ TEŻ: Roksana Węgiel rozpoczynała karierę od disco polo. Mamy nagranie!