Mateusza Banasiuka, którego od lat możemy oglądać w hicie „Pierwsza miłość”, już za chwilę zobaczymy w nowym serialu Polsatu! W "Pierwszej miłości" Mateusz Banasiuk gra Radka, a jego serialowy związek z Joanną Opozdą elektryzuje fanów serialu. Kogo zagra w kolejnej produkcji telewizji Zygmunta Solorza? I o który serial chodzi?

ZOBACZ: WOJCIECH MŁYNARSKI Mąż, ojciec i wybitny artysta. Dziś obchodziłby 76 urodziny

Jak się okazuje, Mateusz Banasiuk będzie gwiazdą najnowszego hitu telewizji Polsat, czyli serialu „Niania w wielkim mieście". Gwiazdor, a prywatnie partner Magdaleny Boczarskiej, wcieli się w nim w rolę pełnoetatowego ojca! Na planie serialu czekało go niemałe wyzwanie. Podczas gdy bohater Mateusza Banasiuka zostaje codziennie w domu, by się opiekować dwuletnią córeczką, jego żona robi karierę. Czy takie rozwiązania będzie po myśli jego bohatera? I czy sam Banasiuk zdecydował by się na taki podział ról w swojej rodzinie?

Jak Mateusz poradzi sobie w roli pełnoetatowego ojca? Czy będzie musiał skorzystać z pomocy agencji "Nianie na zawołanie"? I czy z pomocą przybędzie Dana (Magdalena Lamparska)?

POLECAMY: BEATA TYSZKIEWICZ ostro o Dominice Gwit: Jakby pani tak zrzuciła ze 20 kilo, to..."

Przekonamy się już wieczorem! Czwarty odcinek "Niani w wielkim mieście" już dziś, 28 marca, o godzinie 21:35 w Polsacie.

Obejrzycie go specjalnie dla niezwykle seksowego Mateusza Banasiuka?