Mateusz Banasiuk dołączył do obsady serialu „Pierwsza Miłość’ dołączył w 2011 roku. W produkcji Telewizji Polsat wciela się w rolę Radka Zielińskiego. Na początku pracował w salonie mody Sabiny Weksler (Ula Dębska), z którą był również związany. Bohater grany przez Mateusza od początku miał bardzo burzliwe życie uczuciowe. Małżeństwo z Nikolą (Anna Kózka), liczne związki i burzliwe rozstania. Obecnie Radek Zieliński jest partnerem Jowity (Joanna Opozda), z którą ma córkę.

ZOBACZ: MAGDALENA BOCZARSKA na gali Kobieta Roku Glamour. Ciąża jej służy? [ZDJĘCIA] 

Jak widać, przez lata grania w serialu Mateusz zdążył „nieźle” namieszać. A jak sam się zmienił na przestrzeni tych siedmiu lat? Zajrzyjcie do naszej GALERII i przekonajcie się sami. Mateusz Banasiuk wyprzystojniał na przestrzeni lat? A może lepiej wyglądał n początku swojej serialowej przygody?

Aktorowi z okazji 31.urodzin życzymy wszystkiego najlepszego! A przede wszystkim udanego tacierzyństwa, które przecież już niedługo przed nim! ;-)

Ppamiętacie, co Mateusz Banasiuk mówił o rozbieraniu się przed kamerą? Czy takie sceny są dla niego jakimkolwiek problemem? Sprawdźcie w naszym wywiadzie Gala Studio: