Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk są ze sobą ponad dwa lata. Para do tej pory niechętnie opowiada w mediach o swoim związku, ale dzięki kontom na portalach społecznościowych mamy okazję zobaczyć, jak wygląda ich życie "od kuchni". Dzięki temu fani mieli okazję dowiedzieć się, jak aktorzy spędzili wakacje.

Początkowo związek Magdaleny Boczarskiej i Mateusza Banasiuka nie był dobrze odbierany. Aktorka jest starsza od swojego partnera o 7 lat.Wielu mówiło, że spora różnica wieku sprawi, że para długo razem nie będzie.Ci którzy tak uważali, byli w błędzie!

W ubiegłym roku Boczarska i Banasiuk się zaręczyli i dziś coraz chętniej dzielą się informacjami z życia prywatnego. W jednym z wywiadów parę szczegółów wyjawiła Magdalena Boczarska:

Doceniam czas spędzony w domu z moim mężczyzną, bo przez pracę mamy go bardzo mało. Lubię nasze rytuały, wspólne poranki czy gotowanie, pójście na rower albo do kina. Takie prozaiczne zwykłe przyjemności. Ale najbardziej cieszę się rozmową z drugim człowiekiem - powiedziała. 

Z kolei dziś Mateusz Banasiuk zdradził "Gali", jaki jest jego przepis na udany związek:

Mam dwie siostry. Obserwując ich partnerów, uczyłem się, czego w związku nie należy robić. Podstawą jest partnerstwo. Jednak to mężczyzna powinien się kobietą opiekować, dbać o nią i troszczyć się - przekonywał w wywiadzie dla najnowszej Gali.