Mateusz Banasiuk i Magdalena Boczarska lada dzień zostaną rodzicami. Pierwsze dziecko pary prawdopodobnie przyjdzie na świat w okolicach świąt Bożego Narodzenia. Czy 32-letni aktor jest już psychicznie gotowy na zostanie ojcem? Banasiuk odpowiedział na to pytanie porównując oczekiwanie na narodziny dziecka do tremy przed wyjściem na scenę.

- Powiem tak. Zawsze, przez cały okres prób, gdy przygotowuję spektakl, jestem bardzo wyluzowany. Dopiero tuż przed wejściem na scenę, za kurtyną, zaczynam się stresować. Myślę, że może być tak, również i tym razem - wyznał aktor.

ZOBACZ: KATARZYNA ZIELIŃSKA urodziła drugie dziecko! Syn czy córka? Wiemy! [ZDJĘCIA]

Banasiuk o przygotowaniach do porodu Boczarskiej

Mateusz Banasiuk na razie więc zachowuje względny spokój przed porodem swojej życiowej partnerki i pojawieniem się na świecie dziecka. Czy jest coś, o czym jeszcze marzy w te Święta?

- Na razie jest ok. Myślę, że to wydarzenie będzie dla mnie i dla mojej dziewczyny najlepszym prezentem - zdradził Banasiuk.

Mateusz Banasiuk i Magdalena Boczarska z pewnością zapamiętają więc nadchodzące Boże Narodzenie do końca swojego życia. Nie możemy się już doczekać informacji o narodzinach ich maleństwa!