Mateusz Banasiuk udzieliła właśnie wywiadu, w którym opowiedział o urokach ojcostwa, które przychodzi mu odkrywać od grudnia zeszłego roku. Aktor w rozmowie z portalem Fakt24.pl wyznał, że pielęgnacja jego pierworodnego syna Henryka nie sprawia mu najmniejszych trudności. Ba – jest dla niego powodem do szczęcia i radości, choć oczywiście łączy się ze wstawaniem do maluszka w środku nocy i zmienianiem pieluch:

„Jak dotąd nie jest mi ciężko nawet ze wstawaniem w nocy, żeby zmienić pieluszkę. Na razie sprawia mi to naprawdę dużo radości. Jestem bardzo szczęśliwy, że Heniek pojawił się w moim życiu!”

Mateusz Banasiuk o synku Henryku Banasiuku

Wcale nie dziwimy się radości aktora, który został tatą dopiero po raz pierwszy. Jak się okazuje, Mateusz umiejętnie dzieli opiekę nad synem ze swoją partnerką, Magdą Boczarską. Magda i Mateusz podzielili się obowiązkami związanymi z pielęgnacją syna i wygląda na to, że Mateusz świetnie radzi sobie z powierzonymi mu obowiązkami. Co więcej, często jest nawet chwalony za to, jak je wypełnia:

„Na razie Magda bardzo mnie komplementuje. Dodaje mi to skrzydeł. Myślę, że daję radę jako tata! - wyznał zadowolony i dumny Mateusz Banasiuk.

Czy Magda Boczarska faktycznie jest zadowolona z tego, jak Mateusz opiekuje się Heniem? Zgadujemy, że ma do tego konkretne powody!

A co o wsparciu swojego partnera mówiła na samej końcówce ciąży? Zobaczcie w naszym wywiadzie WIDEO z Róż Gali 2017: