W miniony weekend odbyły się Mistrzostwa Polski Aktorów w Pływaniu 2017 zorganizowane przez Stowarzyszenie Polskich Aktorów Teatru, Filmu, Radia i Telewizji. W Ośrodku Sportu i Rekreacji Wawer pojawiły się odważne aktorki i aktorki, którzy postanowili spróbować swoich sił w pływaniu na konkretne dystanse. Na wydarzeniu zabrakło wielu topowych nazwisk polskiego show-biznesu. Jeden z aktorów-pływaków zwrócił jednak nasza szczególną uwagę! O kogo chodzi?

ZOBACZ: MATEUSZ BANASIUK I BARTOSZ OPANIA w obsadzie trzeciego sezonu serialu "Druga Szansa"

Wśród twarzy, które przyciągnęła szansa do zmierzenia się w basenie z kolegami po fachu pojawili się m.in. Małgorzata Potocka, Agata Załęcka, Agnieszka Mrozińska i Mateusz Banasiuk. To właśnie ten ostatni nie tylko zwyciężył w kategorii męskiej, lecz także pochwalił się przy okazji idealną sylwetką. Takiej muskulatury i pięknie wyrzeźbionych, a jednocześnie nieprzesadnie rozbudowach mięśni może pozazdrościć mu niejeden kolega po fachu!

To był zdecydowanie dzień partnera Magdaleny Boczarskiej! Banasiuk nie tylko stanął na najwyższym podium, ale i miał okazję pochwalić się sowimi muskułami. Jego partnerka musiała być tego dnia z niego podwójnie dumna!

POLECAMY: JOANNA PRZETAKIEWICZ W AZJA EXPRESS 2Gwiazda potwierdziła swój udział w show TVN!

A pamiętacie, co o relacji z Magdą Boczarską w wywiadzie dla Gala Studio mówił przystojny Mateusz Banasiuk?

Żałujemy, że wtedy nie udzielił nam wywiadu w stroju zawodowego pływaka ;-)

Zobaczcie też, co mówił o swoim stosunku do nagości. Ma z nią problem?