Mateusz Borkowski mocno schudł. Big Boy, czyli jeden z najbardziej charyzmatycznych komentatorów w programie "Gogglebox. Przed telewizorem", w krótkim czasie przeszedł imponującą metamorfozę. Choć patrząc na najnowsze zdjęcia Mateusza trudno w to uwierzyć, to gwiazdor stacji TTV jeszcze parę lat temu przy wzroście 1,96 m ważył 230 kg. Otyłość sprawiała mu nie tylko problemy zdrowotne, ale także trudności przy wykonywaniu nawet prostych codziennych czynności, jak np. wynoszenie śmieci. Do tej pory schudł już 160 kg. Jak udało mu się tego dokonać?

Metamorfoza Mateusza Borkowskiego z Gogglebox

Mateusz "Big Boy" Borkowski nie ukrywa, że przeszedł operację zmniejszenia żołądka. Sama dieta i ćwiczenia w jego przypadku niestety nie dawały satysfakcjonujących efektów.

- Jasne, ze próbowałem miliona diet, na własną rękę różnych sportów, ćwiczeń, ale u mnie to skutkowało. A operacja zmusza cię do tego, żeby zdać sobie sprawę ze skali problemu. I jest ostatecznością. Jak się ją zaprzepaści, to już nic nie pomoże - mówił dla "Party" na temat swojej przemiany.

Mateusz Borkowski kiedyś i dziś - zobacz stare i nowe zdjęcia Big Boya z "Gogglebox" w naszej GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: "GOGGLEBOX" Sylwia Bomba urodziła. Znamy płeć i imię dziecka [FOTO]