Mateusz Damięcki ma ostatnio sporo powodów do radości. Popularny aktor jest od niedawna szczęśliwym ojcem już dwóch synów. O narodzinach Ignasia, czyli młodszego brata trzyletniego Franka, gwiazdor poinformował w Boże Narodzenie za pośrednictwem mediów społecznościowych. Nie ukrywał, że był to dla jego rodziny dość intensywny okres.

U nas wszystko do góry nogami. Ale cała rodzina już w domu. I to najważniejsze - pisał na Instagramie.

Mateusz Damięcki i jego żona świętują 3 lata małżeństwa

Kolejna okazja do świętowania pojawiła się już na początku roku. 20 stycznia wypada bowiem trzecia rocznica ślubu Mateusza i jego drugiej żony, Pauliny. Damięccy postanowili z tej okazji złożyć sobie nawzajem publiczne życzenia.

Moja żona jest najlepszą żoną pod słońcem. Nawet w destylarni whiskey się uśmiecha. Dziękuję Ci skarbie za każdy wspólny dzień. #3lata @pmandrzejewska my love - napisał Mateusz na swoim oficjalnym profilu.

We wpisie choreografki i instruktorki baletu również nie zabrakło gorących wyznań.

3 lata po ślubie, a razem 9 :) Kochanie dziękuje Ci że jesteś ! Dziękuję, że jesteś cudownym Ojcem naszych synów. Dziękuje, że we mnie wierzysz i mówisz, że jestem piękna, mimo iż tego dnia zupełnie się tak nie czuję. Dziękuję za spokój jaki mam, mimo iż się czasem kłócimy. Dziękuję za Dziękuję - czytamy na instagramowym profilu Pauliny Andrzejewskiej.

- Super jest iść z Tobą przez życie @mateuszdamiecki - dodała.

Zdjęcia, które Mateusz Damięcki i jego ukochana zamieścili w sieci z okazji trzeciej rocznicy ślubu, znajdziecie w GALERII.