Teraz to już pewne. Mateusz Damięcki już wkrótce zostanie ojcem! O ciąży Pauliny Andrzejewskiej, narzeczonej aktora, plotkowało się już od jakiegoś czasu, ale dopiero teraz radosne wieści zostały potwierdzone przez najbliższą rodzinę gwiazdy serialu 'W rytmie serca". Doniesienia potwierdziła też agentka Mateusza, Agatha Slaby-Bolińska. Jak donosi "Dobry Tydzień", pierwsze dziecko Damięckiego i Andrzejewskiej przyjdzie na świat już na wiosnę 2018 roku. Płeć i imię dziecka na razie nie są jeszcze znane.

Mateusz Damięcki i Paulina Andrzejewska na pokazie „Dzieci-Dzieciom”

Mateusz Damięcki i Paulina Andrzejewska nie należą do par, które często pojawiają się na czerwonym dywanie. Ostatnio zrobili jednak wyjątek i oboje pojawili się w poniedziałek na charytatywnym pokazie mody „Dzieci-Dzieciom”. Nic dziwnego, że obiektywy fotoreporterów były zwrócone tego wieczoru ku ukochanej aktora. Niektórzy zaczęli doszukiwać się już nawet pierwszych ciążowych krągłości u tancerki. Tych jednak póki co nie widać. A może to jedynie zasługa luźnej tuniki, którą na okoliczność pokazu wybrała dla siebie Paulina?

Jak w ciąży prezentuje się wybranka Mateusza Damięckiego – Paulina Andrzejewska? Zajrzyjcie do naszej GALERII i zobaczcie sami ;-)