Mateusz Damięcki wziął cichy ślub z Pauliną Andrzejewską. Chcąc uniknąć obecności fotoreporterów, para zdecydowała się na utrzymanie informacji o ceremonii w kompletnej tajemnicy, dlatego o ślubie aktora i jego ciężarnej partnerki media i fani dowiedzieli się już po fakcie. Jak donosi jeden z tabloidów, Mateusz Damięcki i Paulina Andrzejewska wzięli ślub w sobotę, 20 stycznia 2018. Informację o tajemniczych zaślubinach potwierdziła też już Joanna Damięcka.

Tak, to prawda. Mateusz ożenił się z Pauliną. Są bardzo szczęśliwi, kochają się. Ślub i wesele były bardzo skromne, tylko dla najbliższej rodziny. Wszyscy doskonale się bawiliśmy. Bardzo dużo osób przyszło na sam ślub - zdradziła mama Mateusza Damięckiego w rozmowie z "Super Expressem".

ZOBACZ: MATEUSZ DAMIĘCKI Znamy płeć i imię jego dziecka!

Mateusz Damięcki i Paulina Andrzejewska wzięli ślub

Mateusz Damięcki to osoba wierząca, ale na razie aktor musiał się jednak zadowolić ślubem cywilnym. To wszystko przez to, że gwiazdor wciąż bezskutecznie stara się o unieważnienie swojego pierwszego małżeństwa.

- Ślub kościelny to dla Mateusza bardzo ważna kwestia. Chciał przysięgać przed ołtarzem Paulinie i jest mocno zmartwiony decyzją odmowną. Z pewnością będzie się jeszcze odwoływał - powiedział gazecie znajomy aktora.

Zdjęcia Mateusza Damięckiego i Pauliny Andrzejewskiej możecie obejrzeć w naszej GALERII >>>