Mateusz Damięcki do tej pory nie miał zbyt wielkiego szczęścia w miłości. Przypomnijmy, że w 2010 roku wziął ślub z Moniką Krogulską, a już w maju 2011 roku para była po rozwodzie. Mówi się, że to jedno z najkrótszych małżeństw w polskim show-biznesie. Wielu zastanawiało się, czy aktor zamierza powtórnie kiedykolwiek stanąć na ślubnym kobiercu. Okazuje się, że tak!  Kim jest narzeczona Mateusza Damięckiego?

Mateusz Damięcki od paru lat spotyka się z choregrafem i nauczycielką baletu, Pauliną Andrzejewską. Para wspólnie pracuje z młodzieżą w Warszawskiej Szkole Baletowej. Tam Mateusz Damięcki uczy ich panować nad wyrazem, daje im uwagi aktorskie, a Paulina Andrzejewska odpowiada za umiejętności taneczne. Para poznała się na jednej z prób do spektaklu. Kim jest Paulina Andrzejewska?

Paulina Andrzejewska, narzeczona Mateusza Damięckiego, jest ze Szczecina. W wieku 11 lat przyjechała do Warszawy do szkoły baletowej. Skończyła akademię muzyczną na wydziale edukacji muzycznej o specjalności pedagogiki baletu.

Paulina Andrzejewska i Mateusz Damięcki zaręczyli się! Podobno swój pierścionek zaręczynowy Paulina Andrzejewska znalazła… w jajku niespodziance! Dziś zakochani cieszą się swoim szczęściem i już niedługo ostaną na ślubnym kobiercu!