Mateusz Damięcki zostanie ojcem! O ciąży Pauliny Andrzejewskiej, narzeczonej aktora, plotkowało się już od jakiegoś czasu, ale teraz radosne wieści w końcu zostały oficjalnie potwierdzone przez najbliższą rodzinę gwiazdy serialu 'W rytmie serca". Doniesienia potwierdziła też agentka Mateusza, Agatha Slaby-Bolińska. Który to miesiąc? Jak donosi "Dobry Tydzień", pierwsze dziecko Damięckiego i Andrzejewskiej przyjdzie na świat już na wiosnę 2018 roku. Płeć dziecka na razie nie jest jeszcze znana.

- Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że przybędzie nowy członek rodziny, Oboje z żoną ogromnie się cieszymy, że wreszcie zostaniemy dziadkami - zdradził Maciej Damięcki w rozmowie z katolickim tygodnikiem.

ZOBACZ: KIM KARDASHIAN Paparazzi przyłapali jej surogatkę na zakupach! [ZDJĘCIA]

Mateusz Damięcki i Paulina Andrzejewska zostaną rodzicami

Mateusz Damięcki i Paulina Andrzejewska podkręcają baby boom w polskim show-biznesie, ale wiele osób zastanawia się też, jak wygląda sprawa ślubu pary. 36-letni Mateusz Damięcki co prawda oświadczył się swojej dziewczynie, ale jak na razie niewiele wiadomo na temat ślubu pary. Aktor podobno stara się bowiem aktualnie o unieważnienie swojego pierwszego, trwającego zaledwie 8 miesięcy małżeństwa z Moniką Patrycją Krogulską. W ten sposób Damięcki mógłby ze swoją obecną narzeczoną stanąć na ołtarzu, a nie tylko wziąć ślub cywilny.

Serdeczne gratulacje dla przyszłych rodziców!