Dr Mateusz Grzesiak to nie tylko psycholog, wykładowca akademicki i konsultant wielu marek o światowym zasięgu, lecz także trener rozwoju osobistego. I to właśnie ta działalność przyniosła mu największą sławę i rozpoznawalność. Grzesiak jest autorem Mixed Mental Arts, czyli zintegrowanego modelu umiejętności miękkich, przy okazji którego w znaczący sposób przyczynił się do powstania, a następnie spopularyzowania rynku rozwoju osobistego w Polsce. To jednak nie wszystko! Czego jeszcze o nim nie wiecie?

Mateusz Grzesiak – rozwój osobisty

Mateusz Grzesiak ukończył studia magisterskie z prawa oraz psychologii, jest doktorem nauk ekonomicznych w dyscyplinie nauki o zarządzaniu. Szkoli międzynarodowo od ponad 14 lat w 7 językach, głównie na rynkach europejskich i amerykańskich. Pomaga ludziom i organizacjom osiągnąć zaplanowane cele poprzez dostarczanie narzędzi komunikacyjnych w czterech obszarach biznesu i życia osobistego: sprzedaży i marketingu, samorealizacji i relacji, kultury i wartości, przywództwa i zarządzania.

Mateusz Grzesiak – książki

Mateusz Grzesiak jest autorem licznych artykułów publikowanych na całym świecie. Stale odwiedza programy telewizyjne i radiowe w Polsce i za granicą. Pracuje m.in. z zarządami firm, średnią i wyższą kadrą menedżerską, przedsiębiorcami, gwiazdami estrady, sportowcami oraz dziesiątkami tysięcy osób z całego świata. Grzesiak jest też autorem 16 książek. Jego najnowsze dzieło to „Podręcznik perswazji”, który miał premierę w tym roku. Inne książki Grzesiaka, które sprzedały się w tysiącach egzemplarzy to m.in. „Psychologia hejtu”, „Psychologia relacji”, „Psychologia sprzedaży” oraz „Success and Change”.

Mateusz Grzesiak – Facebook, Instagram

Na profilach społecznościowych Grzesiaka obserwuje go ponad 500 tysięcy fanów. Pan psycholog prowadzi swój profil na Facebooku (Dr Mateusz Grzesiak – 369 tys. followersów) i na Instagramie (@drmattofficial – prawie 50 tys. fanów).

Mateusz Grzesiak – żona, dzieci

Mateusz Grzesiak od lat jest  żonaty i głęboko zakochany w dr farmakologii Ilianie Ramirez, z którą ma córkę Adrianę. Ilianę poznał przed laty podczas jednego ze szkoleń w Meksyku. Kiedy po zajęciach z komunikacji jeden ze studentów zapytał Grzesiaka, czy jego techniki mogą pomóc w kontaktach z kobietami, trener odpowiedział twierdząco. Wówczas studenci wskazali przypadkową kobietę by go sprawdzić. Była to Iliana, która kilka lat później stała się jego żoną.

Mateusz Grzesiak – sport

Mateusz Grzesiak jest wielkim pensjonatem sportu. Trenuje zapasy, jest zdobywcą niebieskiego pasa w brazylijskim Jiu-Jitsu. Jest sędzią piłki siatkowej oraz młodszym ratownikiem wodnym. Ma stopień divemastera PADI. Często pojawia się w mediach wypowiadając się jako propagator zdrowego stylu życia.

Mateusz Grzesiak – szkolenia

Mateusz Grzesiak prowadzi od kilku do kilkunasty zamkniętych szkoleń w ciągu roku. W roku 2018 odbędzie się jeszcze szkolenie z zakresu DNA of Emotions. Koleje są już zaplanowane na rok 2019, w tym m.in. Success and Change, które jest najpopularniejszym szkoleniem Mateusza i odbędzie na początku przyszłego roku. Pełen kalendarz szkoleń znajdziesz na stronie mateuszgrzesiak.com.

Zdjęcia Mateusza Grzesiaka i jego żony znajdziecie w naszej GALERII--->