Mateusz Hładki rzadko chwali się swoim życiem prywatnym. Jak przystało na dziennikarza Dzień Dobry TVN na jego kontach społecznościowych przede wszystkim znajdziemy zdjęcia z przeprowadzanych przez niego wywiadów. 

Odkąd prezenter Dzień Dobry TVN założył konto na Instagramie, mamy okazję podziwiać go od nieco innej strony. Dziennikarz chętnie dodaje zdjęcia, którymi dokumentuje swoje życie. Dzięki temu mamy okazję zobaczyć, gdzie najczęściej przebywa, co je i w jakim towarzystwie. 

Niedawno właśnie za pośrednictwem Instagrama, Hładki poinformował swoich fanów o przeprowadzce. Reporter przeprowadził się do samego centrum Warszawy i od razu podzielił się  fanami widokiem z nowego apartamentu.

Zobacz: Mateusz Hładki tak mieszka dziennikarz Dzień Dobry TVN. Gustownie? [ZDJĘCIE]

Kilka dni temu Mateusz Hładki pochwalił się swoją perfekcyjnie wyrzeźbioną sylwetką. Jeszcze niecałe dziesięć lat temu dziennikarz ważył prawie 40 kilogramów więcej! Skąd taka zmiana?

W pewnym momencie postanowiłem, że skoro jestem osobą otyłą, to muszę coś z tym zrobić. Mam fajną pracę, fajne życie, to chce mieć do tego fajną sylwetkę. Chciałem schudnąć i schudłem. - powiedział w wywiadzie dla Gali.

Dziś faktycznie jego sylwetka robi piorunujące wrażenie. Po zbędnych kilogramach nie ma śladu. Zobaczcie w naszej galerii muskulaturę Mateusza Hładkiego!
 

Przeczytaj także: WYWIAD Z MATEUSZEM HŁADKIM "Telewizja jest jak narkotyk”