Mateusz Hładki nie zawsze był taki wysportowany jak obecnie! Aż trudno w to uwierzyć, ale całkiem niedawno dziennikarz zmagał się ze sporą nadwagą. Jeszcze w czasach liceum Hładki ważył ponad 40 kilogramów więcej niż teraz! O swoich doświadczeniach związanych z duża nadwagą mówił kilka miesięcy temu właśnie w Dzień Dobry TVN. Dziennikarz zdradził wówczas m.in., że przez swoją tuszę miał poważne problemy ze znalezieniem ubrania na studniówkę. W końcu mu się to udało, choć nie było łatwo. Nic dziwnego, że Mateusz Hładki nie był specjalnie dumny ze swojego wyglądu:

„Wyglądałem zupełnie inaczej. Byłem papuśnym, grubym chłopakiem, miałam 40 kg nadwagi, ale udało się mojej mamie znaleźć smoking. Z chętną nie było wtedy problemu, do dziś mam serdeczną przyjaciółkę, która mieszka teraz w Szanghaju.”

Jak się okazuje, teraz Mateusz Hładki postanowił ponownie przypomnieć o swojej niezwykłej metamorfozie. Czyżby pozazdrościł zachwytów swojej koleżance, Karolinie Szostak, które ta zaczęła zbierać po tym, jak raptem w rok zrzuciła kilkadziesiąt kilogramów i zaczęła zachwycać nową, szczupłą sylwetką? Hładki w niedzielę zamieścił na swoich social mediach zestawienie dwóch różnych zdjęć: przed i po tej olbrzymiej zmianie. Pod tym szokującym kolażem znalazł się też adekwatny do zdjęć komentarz:

„A mówią, że dieta nie zmienia rysów twarzy! I mówią też, że podobno nie ma ludzi nieatrakcyjnych, tylko są tacy, którzy nie pracowali w TVN @tvn.pl. Nie wiem, jak z tym drugim twierdzeniem, ale dieta i treningi czynią cuda! Zdjęcie z 2006 roku i z 2017! 11 lat! Pamiętam tamten dzień – byłem reporterem porannych i popołudniowych wydań „Wiadomości” w TVP1, a ta relacja dotyczyła projektów ustaw zaostrzających prawo dot. aborcji. Dziś inny jestem ja, inne są Wiadomości. Nie każda zmiana jest dobra. Moja metamorfoza! Zawsze walczę do końca, jeśli naprawdę mi zależy!”

Wygląda na to, że Mateuszowi naprawdę zależało na „dobrej zmianie” w kwestii swojej sylwetki, wagi i wyglądu. I musimy przyznać, że było o co walczyć. Dziś Hładki to prawdziwe ciacho! Wysoki, umięśniony, wysportowany, zawsze elegancko ubrany. Nie wierzycie? Koniecznie zajrzyjcie do naszej GALERII ;-)