Mateusz Kościukiewicz i Małgorzata Szumowska długo ukrywali swój związek. Dopiero gdy pojawili się razem, trzymając się za ręce, na jednej z branżowych imprez, to wyszło na jaw, co łączy 26-letniego aktora i 40-letnią reżyserkę. Nie da się ukryć, że dla polskiego show-biznesu ich związek był prawdziwą sensacją. Nic więc dziwnego, że Mateusz i Małgorzata nie udzielali wspólnych wywiadów i nie pojawiali się na okładkach pism. Za to zostali małżeństwem, a potem rodzicami Alinki.

Dopiero teraz po raz pierwszy w rozmowie z "Wprost" Mateusz Kościukiewicz zdecydował się wyjawić, jak wygląda jego życie z Małgorzatą. -Żyjemy z Małgośką dość zwyczajnie, trochę na uboczu. Robimy swoje. Czasem widzę nasze zdjęcie w gazecie, czytam podpis wyssany z palca. Przewracam stronę, widzę kolejną osobę. I wiem, że to też nie ma związku z rzeczywistością - powiedział aktor.

Mateusz Kościukiewicz powiedział również, że ma nadzieję, że jego córka Alina wyrośnie na niezależną kobietę, jak jej mama. - Marzę, żeby była jak jej matka. Wolna. Żeby nie bała się powiedzieć ludziom czegoś, co jest dla nich niewygodne. Żeby była niezależna - powiedział Mateusz. Co ciekawe, aktor nigdy nie dopuści do tego, by jego córka poszła w jego ślady!

<<Kim jest naprawdę Mateusz Kościukiewicz? Przeczytaj artykuł>>