Mateusz Łapka jest nazywany odkryciem drugiej edycji programu "Dance Dance Dance". Aktor, który do udziału w tanecznym show TVP został zaproszony przez Annę Karczmarczyk, po każdym swoim występie jest komplementowany przez wszystkich jurorów. W drugim odcinku w starciu solowym poradził sobie najlepiej z uczestników, a jego taniec został oceniony na 26,5 punktów, co dało mu najwyższą do tej pory notę od jury. Usłyszał również, że biorąc pod uwagę jego talent, powinien zostać zaangażowany do musicalu w teatrze muzycznym.

Kim jest Mateusz Łapka?

Mateusz Łapka urodził się w 1991 roku, czyli ma 29 lat. Ukończył Akademię Teatralną w Warszawie i to właśnie tam poznał Annę Karczmarczyk, z którą później się zaprzyjaźnił. Para mieszkała nawet razem w okresie studiów. Łapka ma na swoim koncie głównie role teatralne oraz epizody w serialach. Widzowie mogą go kojarzyć z takich produkcji, jak "Ojciec Mateusz", "Za marzenia", czy "Klan". 

Prywatnie Mateusz Łapka jest mężem i ojcem. Jego żona, Agata, podczas kręcenia "Dance Dance Dance" urodziła ich pierwsze dziecko - 20 lutego 2020 roku przyszedł na świat synek pary. 

Mateusz Łapka: Instagram

Aktora można znaleźć na Instagramie pod nazwą @mateuszlapka. Jego profil śledzi obecnie ponad 3 tysiące osób.

Zdjęcia Matusza Łapki obejrzycie w naszej galerii.