Mateusz Pawłowski na ekranach telewizorów zadebiutował w wieku 7 lat rolą w serialu Rodzinka.pl. Widzowie od pierwszej chwili pokochali postać Kacperka Boskiego, który jak nikt potrafił rozładować napięcie w domu Natalii i Ludwika. Młody aktor dorastał na oczach widzów, a wraz z nagłym zakończeniem emisji, zniknął ze świata show-biznesu. Jak wygląda i co teraz robi Kacperek z "Rodzinki.pl"? Sprawdzamy!

Mateusz Pawłowski, Kacperek z "Rodzinki.pl" - jak teraz wygląda?

Rodzinka.pl przez lata była ulubionym serialem komediowym Polaków. Gdyby serial nadal był emitowany, tym roku minęłoby 10 lat od pierwszego odcinka! Mateusz Pawłowski, który zadebiutował w produkcji jako siedmiolatek, dziś ma już lat siedemnaście i niestety nie występuje już w telewizji. Aby dowiedzieć się, jak dziś wygląda i co robi Kacperek z "Rodzinki.pl" wystarczy zajrzeć na jego Instagram, na którym śledzi go prawie 70 tys. fanów!

Mateusz Pawłowski mocno się zmienił! Nastolatek, choć nie napisał w social mediach, czym się zajmuje lub pasjonuje, możemy się domyślać, że prowadzi zwyczajne życie. Z ciekawostek, w 2020 roku wziął udział w popularnej akcji #Hot16Challenge, a wśród napisanych przez niego 16 wersach pojawił się fragment o... diastemie Tomasza Karolaka.

Jesteście ciekawi, jak teraz wygląda uwielbiany przez widzów Kacperek? Sprawdźcie koniecznie naszą GALERIĘ!

ZOBACZ TAKŻE: Rodzinka.pl znika z anteny! Kiedy ostatni odcinek ulubionego serialu Polaków?